HLEDÁME KONSTRUKTÉRA

Jsi to přímo ty nebo znáš někoho, koho by se to mohlo týkat? Lucis jako ryze česká firma vyrábějící kvalitní a designová interiérová svítidla (již déle než 20 let) nabízí práci na pozici konstruktéra.

K věci: Jasně že tady budeš kreslit výkresy, ale taky vymýšlet, vylepšovat a radit se s výrobou. Až to dostaneš do krve, začneš dělat skutečný vývoj. Zadání je většinou vnější tvar nového svítidla od designéra a jak to celý bude fungovat, jak se to bude vyrábět a montovat, bude už jen na Tobě. Setkáš se hlavně s technologiemi foukání skla, pálení plechů, ohraňování, kovotlačení, lisování nebo svařování. Kromě standardních výrobků se seznámíš i se zakázkovou výrobou. Bát se toho nemusíš, vždy tu bude někdo, s kým můžeš nápady konzultovat a najít řešení.

Lucis hledá techniky znalého člověka s chutí vymýšlet věci, které nebudou zavřené někde ve výrobní hale, ale budou sloužit u lidí doma, v hotelích, restauracích či nemocnicích po celé Evropě i dál. Nutné je znát základy práce v Solidworks (případně jiném 3D programu) a samozřejmě chuť rozvíjet své schopnosti.

Co Lucis nabízí:

  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Práci s předními designéry.
  • Odborná školení, jazykové kurzy přímo ve firmě.
  • 5 týdnů dovolené, stejně jako občerstvení na pracovišti a bezproblémový kolektiv.
  • Příspěvek na stravování.

Pracoviště je ve Velké Bíteši (kousek od sjezdu z dálnice). Zbytek se dozvíš na pohovoru. P.S. Když nepošleš životopis, nic se nestane, jen ztratíš šanci tady pracovat :)

Životopis pošli na email smiskova@lucis.eu. Těšíme se!

Powrót do Aktualności